Vacature Projectleider Schoenendoosactie

Is organiseren je passie? Houd je van een uitdaging om jaarlijks zo’n 45.000 schoenendozen op hun bestemming te krijgen? Een grote operatie waarbij communicatie, administratie en logistiek een belangrijke rol spelen. Word je hier enthousiast van, kijk dan eens op de vacaturepagina van GAiN naar de vacature projectleider Schoenendoosactie.

 

Als eindverantwoordelijke voor de Schoenendoosactie wil je graag Gods liefde laten zien en hoop doorgeven aan kinderen die leven in armoede of stressvolle omstandigheden. Je wilt niets liever dan deze kinderen blij maken met een mooi cadeau! Je betrekt zoveel mogelijk mensen bij deze missie. Je bent goed in het bewaken van processen en communicatief vaardig. Je draagt financiële, personele en logistieke verantwoordelijkheid. Tik je niet alle boxen aan maar ben je wel enthousiast? Deze functie kan door twee personen ingevuld worden. Je staat er niet alleen voor en maakt deel uit van een betrokken team.

 

Wil je meer weten over deze vacature? Neem dan contact op met Robert de Bruijn via info@gainhelpt.nu of stuur direct je motivatie naar ons toe.

 

Van harte welkom!